مشكلات زنان و دختران
 کرم ، شیاف ، قرص های ترمیم بکارت

با سلام خدمت دوستان

مدتی بود که به خاطر مشغله کاری نتونستم آپ کنم اما جواب ایمیل هاتون رو تا جایی که تونستم و زمان بهم اجازه داده جواب دادم و امروزم اومدم که درمورد همون مسئله داروهای ترمیم بکارت (کرم ، شاف ، قرص و ...) براتون مطلب بذارم.
طبق تحقیقاتی که کردم توصیه می کنم اصلا از این داروها استفاده نکنید چون علاوه بر اینکه کار ترمیم بکارت رو انجام نمیدن عوارض زیادی هم دارند و من قبل از این خواستم خودم داروها رو تهیه کنم تا دوستانی که ایمیل زده بودن و خواستار این داروها بودن رو بتونم کمک کنم اما بعد از تحقیقات و صحبت با کسانی که از این داروها استفاده کردند و نتیجه ای نگرفتند وظیفه خود دونستم که از طریق این وبلاگ شما رو در جریان بذارم.
اگر در آینده خبر جدیدی در این زمینه بدست آوردم به عرضتون میرسانم اما توصیه می کنم که به هیچ عنوان گول سودجویان رو نخورید که با تبلیغ گسترده قصد درآمد زایی رو دارند و دوستانی که با مشکل نداشتن بکارت و پارگی آن دست به گریبان هستند رو بیشتر تو دردسر می اندازن.
فعلا با این وضعیت کرم یا شیاف و قرص و ... کارساز نیست و بترین و مطمئن ترین راه جراحی بکارت هست که اونم باید بدونید کجا و نزد چه کسی این جراحی رو انجام میدید چون پزشکانی که الان جراحی های ترمیمی انجام میدن تجربه کافی و علم کافی در این زمینه رو ندارند وفقط به خاطر حساسیت قضیه برای دخترانی که این مشکل رو دارند تبلیغ می کنند اما هیچ تضمینی به بیمار نمیدن و متاسانه این قشر تحصیل کرده هم اکثرا فقط فکر پول هستن و فرد بیمار هم هزینه بیخودی کرده و ترمیم انجام نمی شه.
پس واسه جراحی هم باید بدونید کجا و نزد کی جراحی می کنید

اینا رو لازم دونستم که به عرض دوستان عزیز برسونم
به امید اینکه مفید واقع شده باشه و کمکی کرده باشم.با تشکر

جراح و متخصص زنان و زایمان

دکتر رویا آرمانی|+| نوشته شده توسط دكتر آرماني در چهارشنبه بیست و سوم اسفند ۱۳۹۱  |
 
 
بالا